DARMO.INFO

STRONY INTERNETOWE ZA DARMO

Regulamin

  1. DARMO.INFO dołoży wszelkich starań, by stworzone przez zarejestrowanych użytkowników strony działały w sposób niezakłócony, a serwis cechowała prostota, od tworzenia stron począwszy, a na regulaminie skończywszy. Przypominamy jednak, że serwis jest całkowicie darmowy, więc niczego nie gwarantujemy. Za wszelkie uchybienia z góry przepraszamy, ale zastrzegamy, że mogą się zdarzać, a DARMO.INFO nie może być za nie pociągane do odpowiedzialności.
  2. Użytkownik zobowiązuje się przestrzegać prawa oraz oświadcza, że zdaje sobie sprawę, iż za łamanie go może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
  3. Tworzone strony powinny zawierać informacje prawdziwe i aktualne, a w szczególności nie powinny celowo wprowadzać w błąd. Strony niezgodne z prawem oraz zawierające dezinformacje będą usuwane bez ostrzeżenia, a konta ich twórców blokowane.
  4. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania netykiety, a także do nie podejmowania żadnych działań mogących zakłócić prawidłowe funkcjonowanie serwisu.